klasyki, niskie auta, motory, motocykle
PREMIUM CAR LOGISTIC

Transport twojego auta nigdy nie był tak bezpieczny !!

Nasza firma zajmuje się transportem samochodów zabytkowych , sportowych i super niskich  lawetą zamkniętą. Na czym polega nasz fenomen ?? Dlaczego laweta zamknięta?  To co wyróżnia naszą firmę to bezpieczny i szybki przewóz samochodów  z punktu A do punktu B, bez żadnych zarysowań oraz szkód spowodowanych warunkami atmosferycznymi.  Dodatkowo podłoga naszej lawety jest płaska, co  pozwala na transportowanie naprawdę niskich pojazdów. Jak wiadomo , w Polsce jest wielki problem z przewozem obniżonych samochodów, dlatego warunkiem zakupu naszej lawety był priorytet niskie i szerokie samochody. Dopełnieniem jeszcze większego bezpieczeństwa jest Licencja Transportowa, Ubezpieczenie OCP na 300tys Euro ( z możliwością zwiększenia w razie potrzeby) i oczywiście Tachograf. 
Nasza siedziba mieści się w Toruniu. Oferujemy usługi na terenie całej Polski, ceny ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy do naszej Galerii

Niskie samochody

W Polsce jest duży problem z transportem samochodów niskich. Wychodzimy naprzeciw temu problemowi. Nasza laweta posiada 1,8m standardowego najazdu, do tego dokładamy kolejne 1,8m dodatkowego najazdu i podnosimy przód naszej przyczepy, żeby było płasko jak na stole.

Samochody klasyczne

Klasyczne samochody. Posiadamy, szanujemy i jesteśmy chętni do pomocy przy każdym projekcie lub gotowym samochodzie. W końcu naszym głównym mottem jest:

Od pasjonatów dla Pasjonatów!!!

Super samochody

Supersamochody nie są nam obce. Kilka z nich gościło na naszej przyczepie. Dzięki temu, że nasza laweta jest zamkniętą lawetą, twój Supercar zawsze dotrze z punktu A do punktu B bez najmniejszej rysy!
Szukaj